Guns N’ Roses, mimo że jest jednym z najlepszych zespołów rockowych ostatnich czasów, zasłynął również z skandali na scenie i poza nią.

1. Sharon Maynard, guru Axla Rose’a.

Nie jest tajemnicą, że Axl Rose miał trudne dzieciństwo i znalazł jego odzwierciedlenie w jego dorosłym życiu, gdzie zawsze charakteryzowało go nieregularne i trudne zachowanie, które doprowadziło nawet do rozłąki z niektórymi członkami Guns N’ Roses przez ponad 20 lat.

Axl korzystał z usług tajemniczej kobiety o imieniu Sharon Maynard. Sharon była bardzo ważna w życiu muzyka, ponieważ decydowała o tym, kto może z nim pracować na podstawie paranormalnej oceny, która polegała na dostrzeganiu rodzaju aury i energii, którą ludzie wydzielają. Uważa się, że do dnia dzisiejszego Rose nadal korzysta z tych testów, choć nie wiadomo, kto je wykonuje od czasu śmierci Sharon Maynard w 2007 roku w Arizonie.

2. Jęki słyszane w piosence „Rocket Queen.

Sugestywne dźwięki słyszane w utworze „Rocket Queen” należą do Adriany Smith, dziewczyny perkusisty Stevena Adlera, która uprawiał seks z Axlem Rose w studiu, jako zemsta za to, że Adler zdradził ją z inną kobietą. Inżynier dźwięku zespołu zostawił mikrofon w studio, aby nagrać wszystko, co dzieje się między nimi.

Ciekawostki na temat The Queen

3. Steven Adler był w reality show.

Jest wielu artystów, którzy pojawili się tego typu programach, dając nam poznać wiele intymności z ich życia. Steven Adler był jednym z tych artystów, a jego udział pozostał w pamięci tysięcy ludzi na całym świecie.

4. Axl Rose gryzł ludzi.

W 2006 roku i po koncercie w Amsterdamie Axl Rose rozpoczął bójkę z kobietą w barze hotelu w którym przebywał, kiedy ochroniarz chciał interweniować, aby uniknąć większego problemu, Rose ugryzł go w nogę. Z tego powodu pracownicy hotelu wezwali policję. Kiedy próbowali go powstrzymać, piosenkarz rozbił lustro i spowodował szkody o wartości 1000 euro.